Wielkanoc w Zamku Dubiecko (2 noce)

Zarezerwuj ofertę

Od 950
/pobyt
Rezerwuj ofertę

Korzyści z rezerwacji

  • Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
  • 100% bezpieczeństwo transakcji
  • Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Wielkanoc w Zamku Dubiecko (2 noce)

Zapraszamy do spędzenie rodzinnych Świąt Wielkanocnych w Zamku Dubiecko. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia od codzienności i spędź wielkanocny czas ze swoją rodziną w Zamku Dubiecko. Przygotowaliśmy dla Państwa pobyt w naszym hotelu. Zasmakuj wielkanocnego żuru wg staropolskiej receptury oraz wędlin z zamkowej wędzarni. Zamkowy park przywita Cię porannym śpiewem ptaków, gdzie miło będzie pospacerować wraz z rodziną.
2 noce
HB – Śniadanie i obiadokolacja

Uroczyste śniadanie Wielkanocne
Śniadania w formie bufetu
Obiadokolacje
Bufet kawowy z świątecznymi wypiekami
Strefa wypoczynku wraz z sauną

Malowanie pisanek
Degustacja wina zamkowej winiarni
Wieczory animacji dla dzieci
Wypożyczalnia rowerów i kajaków

 

Zameldowanie: Od 16:00

Wymeldowanie: Od 12:00

Odwołanie rezerwacji: Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 50.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 50.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Dostępne płatności:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij