Pakiet Wielkanocny
Kup voucher

Zarezerwuj ofertę

Sprawdź dostępność

Korzyści z rezerwacji

  • Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
  • 100% bezpieczeństwo transakcji
  • Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Pakiet Wielkanocny

Zapraszamy do spędzenie rodzinnych Świąt Wielkanocnych w Zamku Dubiecko. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia od codzienności i spędź wielkanocny czas ze swoją rodziną w Zamku Dubiecko. Przygotowaliśmy dla Państwa pobyt w naszym hotelu. Zasmakuj wielkanocnego żuru wg staropolskiej receptury oraz wędlin z zamkowej wędzarni. Zamkowy park przywita Cię porannym śpiewem ptaków, aż miło pospacerować wraz z rodziną. Wielkanoc 2020
2 noce
BB - Śniadanie w cenie

10-12.04.2020r.

- 2 noclegi ze śniadaniem w pokoju 2 os 

- uroczyste śniadanie Wielkanocne

- 2 obiady w formie bufetu

- bufet świątecznych wypieków

- degustacja win w zamkowej winiarni

-strefa wypoczynku wraz z sauną

-wypożyczalnia rowerów

Zameldowanie: Od 16:00

Wymeldowanie: Od 12:00

Odwołanie rezerwacji: Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 50.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 50.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Dostępne płatności:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij