Rezerwacja online

Przyjazd
18 Sty 17'
Wyjazd
19 Sty 17'
już od

205/ noc

Sprawdź dostępność

O nas Znajdź swoje miejsce w Zamku Dubiecko!

Zatrzymując się na nocleg, organizując konferencję, przyjęcie weselne w Zamku Dubiecko wybieracie niezwykłą atmosferę, piękne otoczenie, świetną kuchnię, precyzyjną organizację oraz obsługę. Tworzymy hotel z duszą. Odwiedzany z ciekawością, opuszczany z nadzieją powrotu, chwalony w kraju i zagranicą. Miejsce, w którym spędza się z radością ważne chwile. Są takie miejsca na świecie, a my jesteśmy jednym z nich.

Standard wyposażenia pokoi

W każdym z naszych pokoi mają Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci WIFI. W lecie są one klimatyzowane, a zimą ogrzewane za pomocą ekologicznego systemu cieplnego. Na specjalne życzenie możemy dostosować pokój, na przykład w pokoju Dwuosobowym przygotować jedno Łoże Małżeńskie.

W skład wyposażenia wchodzą:

  • dwa kontynentalne, duże łóżka*
  • marmurowa łazienka z deszczownicą
  • minibar
  • rozkładana sofa
  • sejf
  • suszarka do włosów
  • szlafrok
  • telefon
  • telewizor

* W zależności od Państwa oczekiwań, możemy przygotować także jedno wspólne łoże małżeńskie.

W trosce o środowisko naturalne w hotelu korzystamy z pomp ciepła, dzięki którym pokoje są klimatyzowane lub ogrzewane w sezonie grzewczym.

W hotelu na Zamku!

Przeniknięty duchem dawnych epok Zamek Dubiecko oferuje odpoczynek w stylowych i bardzo komfortowych w jedno lub dwuosobowych pokojach i apartamentach. Dołożyliśmy wielu starań, by przywrócić dawną świetność wszystkim pomieszczeniom. Z dbałością komponowaliśmy ich wyposażenie. Piękne meble, wystrój tworzą niepowtarzalną atmosferę i są jednocześnie bardzo wygodne. W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje o standardowym i podwyższonym poziomie komfortu.

Pokoje w stylu zamkowym, apartamenty…

Zamek Dubiecko będąc kompleksem kilku zabytkowych oraz nowoczesnych budynków jest w stanie zaspokoić bardzo różnorodne potrzeby. W Zamku dostępne są między innymi pokoje w stylu szlacheckim – ciepłe, dostojne i bardzo klimatyczne. Wprawiające w doskonały nastrój. Z kolei w Apartamentach Kmitów, Stadnickich, Konarskich duże wrażenie zrobią na Państwu wychodzące na park okna. Fosa, pływające w niej łabędzie, kaczki, dziedziniec z wiekowym dębem… To po prostu trzeba zobaczyć każdego ranka! Podobnie jak murale, będące ilustracją bajek wieszcza niegdyś tutaj mieszkającego, Ignacego Krasickiego. Na jego cześć pokoje nazwaliśmy dobrze znanymi tytułami bajek. A oto one:

LEW POKORNY – utrzymany w kremowym kolorze, ozdobiony muralem

PAW I ORZEŁ – utrzymany w zielonym kolorze

ZWIERZĘTA I NIEDŹWIEDŹ – utrzymany w beżowym kolorze

MYSZ I KOT – utrzymany w kremowym kolorze, ozdobiony muralem

OWIECZKA I PASTERZ – utrzymany w zielonym kolorze

SZCZYGIEŁ I KOS – utrzymany w beżowym kolorze, ozdobiony muralem

PTASZKI W KLATCE – utrzymany w beżowym kolorze

ŻÓŁW I MYSZ – utrzymany w beżowym kolorze

CZAPLA, RYBY I RAK – utrzymany w zielonym kolorze, ozdobiony muralem

LIS I OSIOŁ – utrzymany w beżowym kolorze, ozdobiony muralem

WILK I LIS – utrzymany w beżowym kolorze, ozdobiony muralem

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij