Rezerwacja online

Przyjazd
01 Paź 23'
Wyjazd
02 Paź 23'
już od

205/ noc

Rezerwuj ofertę

Regulamin hotelu

Witamy w Zamku Dubiecko i życzymy miłego pobytu.

Obowiązkowym jest przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć  zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych Gości.

 1. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu.
 2. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość hotelowy obowiązany jest zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu  pokoju.
 3. Hotel uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę dostępności pokoi.
 4. Hotel ma obowiązek zapewnić:
 • warunki do pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa 
 • bezpieczeństwo pobytu 
 • profesjonalną i uprzejmą obsługę 
 • sprzątanie pokoju odbywa się każdorazowo po wymeldowaniu Gości hotelowych jak również na życzenie Gości w trakcie pobytu
 • wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa 
 1. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę  
 2. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% ogólnej kwoty pobytu. Osobom nie posiadającym rezerwacji nie gwarantujemy  zakwaterowania. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania rezerwacji, istnieje  możliwość wykorzystania zadatku na inny pobyt w terminie do 6 miesięcy od daty  anulowania poprzedniej rezerwacji.
 3. Goście Hotelu zobowiązani są dokonać meldunku w recepcji niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Gość ma obowiązek okazać dokument  z fotografią
 • (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001  nr 87 poz. 960).
 1. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych Gości zameldowanych w naszym Hotelu.
 2. Osoby nie zameldowane w Hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7:00 do godziny 22:00.
 3. W Hotelu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 7:00.
 4. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z Hotelem.
 5. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego Zamku (w szczególności w pokojach).
 6. Prosimy o zamykanie swoich pokoi  nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie Zamku.
 7. W przypadku zgubienia bądź zniszczenia (złamania) karty lub klucza Gość ponosi odpowiedzialność materialną w kwocie 100 PLN.
 8. Zwierzęta mogą przebywać na terenie Zamku. Prosimy o zachowanie czystości po swoich pupilach.
 9. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 10. Parking na terenie Zamku jest przeznaczony dla Gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nic ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione  na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za  utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 11. Hotel ponosi ograniczona odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonym przepisami art. 846-849 kodeksu cywilnego, o ile strony nie postanowiły inaczej. Gość powinien  zawiadomić Recepcję Hotelu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 12. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy  o niezwłoczne poinformowanie obsługi Zamku. 
 13. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z Gości.
 14. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.
 15. Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub Gości albo  szkodę na osobie Gości, pracowników Hotelu albo innych osób przebywających  w Hotelu, albo też w inny sposób zakłóci spokojny pobyt Gości lub funkcjonowania  Hotelu.
 16. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do niezwłocznego opuszczenia Hotelu

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zasad.

Życzymy Państwu miłego pobytu,

Zespół Zamku Dubiecko

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij