Rezerwacja online

Przyjazd
26 Lis 22'
Wyjazd
27 Lis 22'
już od

205/ noc

Rezerwuj ofertę

Pobyt

Magiczny świat

Miejscu tak czarującym, że wielu naszych Gości zakochało się w nim od pierwszego wejrzenia. Czy także Was czeka podobny, jakże przyjemny, los zakochanych bez pamięci? Mamy taką nadzieję. 

Być może to urok antyków, pięknej przyrody tak nastraja naszych gości. Całkiem możliwe, że udziela im się szlachecka, magnacka atmosfera. Może to zapach dziczyzny, wypoczynek w domu wieszcza. Barwne legendy i opowieści mogą mieć także pewne znaczenie. Któż to rozstrzygnie. Z całą pewnością za podwojami Zamku w Dubiecku kryje się zupełnie inny, trochę magiczny, przyjemny świat. Pierwsze podania o Dubiecku pojawiają się już w XIV wiecznych annałach. Nie jest też żadną legendą, że z Zamkiem kojarzyć należy dwóch, jakże odmiennych bohaterów. To tutaj właśnie przyszedł na świat Ignacy Krasicki. Literacki geniusz i wpływowy biskup. W Zamku ma zatem swoje osobne, honorowe miejsce. Z kolei, postać Stanisława Stadnickiego, zwanego wprost Diabłem, stała się kanwą dla wielu lokalnych legend. Zresztą wesołych, zaskakujących opowieści związanych z Zamkiem i jego okolicami jest znacznie, znacznie więcej. Miło się ich słucha, tym bardziej, że te mury, ta ziemia, dwustuletni dąb były ich naocznymi świadkami!

Grzechem byłoby nie pielęgnować pięknej spuścizny Zamku, jego okolic. Byłoby czymś niewybaczalnym zapomnieć o żyjących tutaj ludziach, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę tego miejsca. Kultywowanie pięknych tradycji – choćby kulinarnych – jest dla nas powodem do dumy. Stanowiło także oczywistą inspirację podczas tworzenia współczesnego oblicza Zamku.

Stworzyliśmy miejsce tyleż stylowe, co barwne. W najlepszym tego słowa znaczeniu tradycyjne. I w pełnym tego słowa znaczeniu nowoczesne. Komfortowe i klimatyczne. Relaksujące i pozwalające odbyć podróż wgłąb historii regionu. Kuszące eleganckim wystrojem, wyborną kuchnią, wieloma atrakcjami. Miejsce, w którym Goście czują się wyjątkowo, w którym odpoczywają, pysznie się bawią. Celebrują najważniejsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym. Miejsce słynące z eleganckich, wygodnych pokoi, niezwykłej kuchni, atrakcji dla aktywnych, zainteresowanych kulturą, zwiedzaniem.

Jednym słowem zapraszamy! Dubiecko będzie dla Was rogiem obfitości.  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij