Zamek Dubiecko Zamek Dubiecko

Hotel

Znajdź swoje miejsce w Zamku Dubiecko!

 

Zatrzymując się na nocleg, organizując konferencję, przyjęcie weselne w Zamku Dubiecko wybieracie niezwyk���� atmosferę, pi��kne otoczenie, świetną kuchnię, precyzyjną organizację oraz obsługę. Tworzymy hotel z duszą. Odwiedzany z ciekawo��cią, opuszczany z nadzieją powrotu, chwalony w kraju i zagranicą. Miejsce, w którym spędza si�� z radością ważne chwile. Są takie miejsca na świecie, a my jesteśmy jednym z nich.

receplcja

Stylowy komfort

 

Wiele uwagi poświęciliśmy funkcjonalności, wygodzie oraz estetyce naszych pokoi hotelowych. Pragnęliśmy, by panująca w nich atmosfera, pi��kne przedmioty nie rzutowały na komfort ich u��ytkowania. Zostały zaprojektowane z myślą o wielu potrzebach naszych klientów. Są, więc w równym stopniu wygodne i luksusowe.

Oferujemy pokoje Jednoosobowe lub Dwuosobowe oraz okaza��e, pełne przepychu Apartamenty z Salonem. Te pierwsze zapewniaj�� pełen komfort, te drugie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Budząc się rano zastaniecie w nich piękny widok słońca wznoszącego się nad parkiem. Po śniadaniu, obiedzie, kolacji, zawsze warto się do niego wybrać na spacer. Pomniki przyrody, romantyczny staw z Wyspą Miłości dostarczają wielu wrażeń.

wesele-pokój

Standard wyposażenia pokoi

 

W każdym z naszych pokoi mają Pa��stwo mo��liwość skorzystania z bezpłatnej sieci WIFI. W lecie są one klimatyzowane, a zimą ogrzewane za pomocą ekologicznego systemu cieplnego. Na specjalne życzenie mo��emy dostosować pokój, na przykład w pokoju Dwuosobowym przygotować jedno Łoże Małże������skie.

W skład wyposażenia wchodzą:

 

* W zależności od Państwa oczekiwań, możemy przygotować także jedno wspólne łoże małżeńskie.

W trosce o środowisko naturalne w hotelu korzystamy z pomp ciep����a, dzi��ki którym pokoje są klimatyzowane lub ogrzewane w sezonie grzewczym.

hotel-zamek

W hotelu na Zamku!

 

Przeniknięty duchem dawnych epok Zamek Dubiecko oferuje odpoczynek w stylowych i bardzo komfortowych w jedno lub dwuosobowych pokojach i apartamentach. Dołożyliśmy wielu starań, by przywróci�� dawną świetno���� wszystkim pomieszczeniom. Z dbałością komponowaliśmy ich wyposażenie. Piękne meble, wystrój tworzą niepowtarzalną atmosferę i są jednocześnie bardzo wygodne. W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje o standardowym i podwyższonym poziomie komfortu.

Pokoje w stylu zamkowym, apartamenty…

 

Zamek Dubiecko będąc kompleksem kilku zabytkowych oraz nowoczesnych budynków jest w stanie zaspokoić bardzo różnorodne potrzeby.  W Zamku dostępne są między innymi pokoje w stylu szlacheckim – ciep��e, dostojne i bardzo klimatyczne. Wprawiające w doskonały nastrój. Z kolei w Apartamentach Kmitów, Stadnickich, Konarskich duże wrażenie zrobią na Państwu wychodzące na park okna. Fosa, pływające w niej łabędzie, kaczki, dziedziniec z wiekowym dębem… To po prostu trzeba zobaczyć każdego ranka! Podobnie jak murale, będące ilustracją bajek wieszcza niegdyś tutaj mieszkającego, Ignacego Krasickiego. Na jego cześć pokoje nazwaliśmy dobrze znanymi tytułami bajek. A oto one:

LEW POKORNY – utrzymany w kremowym kolorze, ozdobiony muralem

PAW I ORZEŁ – utrzymany w zielonym kolorze

ZWIERZĘTA I NIEDŹWIEDŹ – utrzymany w beżowym kolorze

MYSZ I KOT – utrzymany w kremowym kolorze, ozdobiony muralem

OWIECZKA I PASTERZ – utrzymany w zielonym kolorze

SZCZYGIEŁ I KOS – utrzymany w be��owym kolorze, ozdobiony muralem

PTASZKI W KLATCE – utrzymany w beżowym kolorze

ŻÓŁW I MYSZ – utrzymany w beżowym kolorze

CZAPLA, RYBY I RAK – utrzymany w zielonym kolorze, ozdobiony muralem

LIS I OSIOŁ – utrzymany w beżowym kolorze, ozdobiony muralem

WILK I LIS – utrzymany w beżowym kolorze, ozdobiony muralem


Formularz rezerwacji

Email marketing powered by FreshMail