Rezerwacja online

Przyjazd
19 Kwi 24'
Wyjazd
20 Kwi 24'
już od

205/ noc

Rezerwuj ofertę

Specjalista ds. marketingu

Restauracja Zamku dubiecko zatrudni na stanowisko
"specjalista ds. marketingu"

Zakres obowiązków:

- Współtworzenie i realizacja strategii i kampanii marketingowych, portfolio
- Odpowiedzialność za prowadzenie profili w mediach społecznościowych
- Zarządzanie stronami www
- Tworzenie contentu do różnych kanałów komunikacji
- Wsparcie w organizacji eventów
- Monitoring rynku i konkurencji
- Współuczestniczenie w bieżących zadaniach działu Sprzedaży i Marketingu
- Współtworzenie grafik firmowych
- Kreatywne, innowacyjne i nieszablonowe podejście do strategii komunikacji
- Monitorowanie efektywności działań marketingowych

Wymagania:

- Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu i komunikacji, preferowani kandydaci z doświadczeniem w hotelarstwie
- Szybkość w działaniu
- „Lekkie pióro”, kreatywność oraz umiejętność tworzenia ciekawych treści
- Dbałość o szczegóły i spójność wizualna
- Doświadczenie w obszarze digital marketingu
- Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Facebook Business Manager, Facebook Ads, Linkedin, Fresh Mail

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodniona formę umowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki
- Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
- Praca z ludźmi z pasją i doświadczeniem
- Niezbędne narzędzia pracy
- Zatrudnimy na umowę o pracę lub kontrakt B2B

Praca w formie hybrydowej

OK, zamknij