Kup voucher

Rezerwacja online

Przyjazd
18 Cze 18'
Wyjazd
19 Cze 18'
już od

205/ noc

Sprawdź dostępność

Szef kuchni

Patryk Kotarba – czyli Mistrz autorskich kompozycji

Podziw Gości zdobywa się nie tylko podając dania świeże i pyszne, ale przede wszystkim zaskakujące. Smakiem, aromatem, składnikami, sposobem przyrządzenia. Trudna sztuka spełnienia tak szerokich oczekiwań może się udać, gdy restauracją dowodzi doświadczony i utalentowany Szef Kuchni.

Absolwent krakowskiej szkoły gastronomicznej. Umiejętności i doświadczenie zdobywał m.in. w renomowanej restauracji „Le Scandale”, znanym podkrakowskim kompleksie „Dwór w Tomaszowicach” oraz  w restauracji Ponidzie w 4-gwiazdkowym hotelu „Słoneczny Zdrój” w Busko-Zdroju.

Pasjonat kuchni francuskiej. Często sięga po tradycyjne produkty regionalne, łącząc je z innowacyjnymi technikami przyrządzania dań. Gotował dla Prezydenta RP, Prezydenta Niemiec, polityków, aktorów i gości z zagranicy.

Prowadzi szkolenia, pokazy gotowania na żywo i eventy kulinarne różnych kuchni świata. Chcąc dzielić się swoją pasją z młodymi adeptami sztuki, współtworzy Ogólnopolskie konkursy kulinarne i zasiada niejednokrotnie jako członek jury w prestiżowych konkursach.

Trzykrotny zdobywca „żółtej czapki” Przewodnika Gault&Millau, doceniony za wykorzystywanie najwyższej jakości produktów i autorskie kompozycje.

Uczestnik   ogólnoświatowego  projektu  „Good France” ,  Mistrz w zawodzie Kucharza przyznanym przez Pomorską Akademię Kulinarną oraz Uczestnik prestiżowego szkolenia w szkole Bocuse’a w Lyon.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij