Rezerwacja online

Przyjazd
17 Paź 21'
Wyjazd
18 Paź 21'
już od

205/ noc

Rezerwuj ofertę

Pakiet Bieszczady

Wycieczki

Opcja I

Ursa Major – Centrum Ursa Maior powstał w Uhercach Mineralnych przy głównej drodze prowadzącej w Wysokie Bieszczady oraz w kierunku przejścia granicznego w Krościenku. Przestrzeń ponad 5000 metrów sześciennych zajęła trójpoziomowa sala koncertowa Ursa Hall, sklep z produktami regionalnymi i informacją turystyczną oraz Bieszczadzka Wytwórnia Piwa. Cały obiekt wykorzystuje energię odnawialną i inne innowacyjne rozwiązania. Część zysku będzie inwestowana w lokalne przedsięwzięcia, skupiające się na ochronie i promocji walorów Bieszczad.

Zalew Soliński – położony jest w pobliżu miejscowości Solna, która jest pozostałością po dawnej wsi Solina, która została zalana podczas tworzenia obecnego zbiornika. Zalew o pojemności 472 mln m³ i powierzchni 2200 ha jest największym w Polsce sztucznym zbiornikiem wodnym. Jezioro solińskie utworzone zostało w 1968 roku, ale pomysł jego budowy zrodził się już w okresie międzywojennym. Zapora solińska jest jedną z największych atrakcji turystycznych tej miejscowości a także całych Bieszczadów w ich granicach turystycznych (a już na pewno dla tych, którzy nie przepadają za wyprawami w góry)

Koszt pakietu - 550 PLN / os

Opcja II

Drezyna – największa w Polsce turystyczna wypożyczalnia drezyn rowerowych na odcinku 50 km linii kolejowej 108 od Zagórza do Krościenka z bazą w Uhercach Mineralnych.

Połonina Wetlińska – Jest to masyw o kilku wierzchołkach, a jego kontynuacją jest góra Smerek oddzielona przełęczą M. Orłowicza. Południowo-zachodnie stoki masywu są krótkie i stromo opadają w dolinę Wetlinki, zachodnie do doliny Prowczy i Nasiczniańskiego Potoku, natomiast północno-wschodnie przechodzą w długie grzbiety, które łagodnie opadają ku bardziej odległej dolinie Sanu. Poprzez Przełęcz Wyżną masyw Połoniny Wetlińskiej łączy się z Działem.

Kulminacje Połoniny Wetlińskiej:

  • Roh 1255 m
  • Osadzki Wierch 1253 m
  • Hasiakowa Skała 1228 m
  • Hnatowe Berdo 1187 m
  • Szare Berdo 1108 m

Większa część masywu znajduje się na obszarze Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Koszt pakietu - 550 PLN / os

Pakiet Bieszczady | Zamek Dubiecko
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij